Giriş Yap Kayıt Ol
Demka - Muğla / Ortaca | bidalyan.com
Yetkili Orhan AYHAN
Telefon 0252 282 53 33
Fax 0252 282 53 33
Gsm 0539 289 10 08
Şehir Muğla
İlçe Ortaca
Semt Dalyan
Mail orhan_muhasebe@hotmail.com
Web http://www.demkayapi.com.tr ( yapım aşamasında )

AÇILIŞ - KAPANIŞ

-

Firma Adresimiz

Ekşiliyurt mh.Dalyan Atatürk Bulvarı No : 408

Muğla / Ortaca / Dalyan /

Firmamız müşterilerine Muğla bölgesinde ve Ortaca’da uzun yıllar inşaat alanında güçlü, uzman, dinamik ve işinde profesyonel ekip ile hizmet vermektedir...

Bizler Muğla’daki tüm bölgelere ve Türkiye'nin bazı noktalarına hizmet servisimiz vardır. İnşaat alanındaki tüm malzeme ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek güçte olan firmamız A'dan Z'ye tüm malzemeleri stoklarında bulundurmaktadır. Telefon veya mail üzerinden malzeme siparişlerinizi ise adresinize kadar nakliye hizmetimiz ile göndermekteyiz.

Firmamız İnşaat malzemeleri sektöründe müşterilerine kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Kaliteli malzemelerimiz ve uzman ekibimiz ile inşaat alanındaki tüm malzeme ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Bizleri tercih ederek sektörün en kaliteli malzemelerini uygun fiyatlar ile alabilirsiniz. Malzeme satışlarında nakliye ile nerede olursanız olun malzemenizi adresinize kadar göndermekteyiz.

Güçlü ekibimiz, kaliteli ve sağlam yönetim yapısı ile müşterileri ve iş ortakları için sürekli değer oluşturan bir anlayışla çalışan DEMKA nitelikli ve çok özel projelerle, iyi bir yaşam alanında var olması gereken tüm ürünleri sizlere sunarken terminini gerçekleştirdiği ürünlerin uygulanması sonucu uyglandığı alanların estetiğine katkıda sunmaktadır.

Kaliteli, dürüst ve deneyimli kadrosuyla değişen teknolojiden yararlanarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, müşteri sadakatini kazanmak, varolan müşteri ilişkilerinin kalıcı olabilmesi için verdiğimiz sözlerin tam anlamıyla eksiksiz yerine getirilmesi ve müşterinin ilk tercihi olmaya çalışmaktır.

Yapı Malzemeleri sektöründe müşterilerimize tam zamanında ,dürüst, güvenilir, müşteri memnuniyeti odaklı,sürekli yenilenen teknolojiye ayak uydurarak uluslararası dünya standartlarından taviz vermeyen yönetim ve hizmet anlayışıyla bir marka olarak sektördeki hedeflerimizi sürekli yükseltmek.

Demka

Yapılara Değer Katar

Henüz Video Eklenmemiş...

Henüz İlan Eklenmemiş...
Henüz Haber Eklenmemiş...

Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.